) XO

Na gymnáziu Jírovcova v Českých Budějovicích je dobojováno

01.11.2012 | Václav Fiala | Turnaje

Dne 1.11.2012 se uskutečnil turnaj oblastního kola v pIšQworkách na Gymnasiu Jírovcova v Českých Budějovicích. Podívejte se s námi na jeho průbeh. 

 

Tvrdě se bojovalo, nikoli však na život a na smrt, nýbrž o postup do krajského kola. I když atmosféra chvílemi vražedná byla! Není divu - na turnaj přijelo 17 týmů. Jen díky volné tělocvičně se nikdo nemusel tísnit v malé učebně. Začátky turnaje byly dlouhé, soutěžící se potili, a jen málokdo myslel na občerstvení. Snad jen koordinátorům z přítomného šrumce pořádně vyhládlo!

     A tak jsme se všichni radovali, když započalo osmifinále. Jen u týmů, které jely domu bychom úsměv hledali marně. Celé osmifinále panoval klid a soustředěnost na hru. Žel další čtyři týmy musely (jako tradičně) turnaj opustit.

    Plynule jsme tak pokročili do čtvrtfinále. Teprve teď začal ten pravý souboj o tři postupová místa. Kdo bude mít smůlu, a kdo štěstí? Dojde k naplnění významů názvů týmu "jELITA" či "Zvonečky štěstíčka"? Uvidíme.

    O třetí postupové místo se utkali týmy Jírovcova 1 a jELITA. Postup obhájil tým Jírovcova a jELITA tak mohou vymýšlet nový název pro příští rok. Souboj o pohár se udál mezi týmem ČAG Empire a Zvonečky štěstíčka. Štěstí však měl tým ČAG Empire.

 

A tady je celý přehled:

4. místo (žel nepostupové, ale i tak krásné): jELITA, Gymnasium Český Krumlov:

Šíma Jiří ©, Švandová Kateřina, Moravčiková Eliška, Šlajferčík David, Korčák Martin

3. místo: Jírovcova 1, Gymnasium České Budějovice:

Předota Jan ©, Zikešová Anna, Punčochář Michal, Krutina Václav, Kortus Pavel

2. místo: Zvonečky štěstíčka, Obchodní akademie České Budějovice:

Bondurchuk Vyacheslav ©, Šíma Pavel, Svoboda Marek, Pech Jan, Pecha František

1. místo: ČAG Empire, Česko-anglické gymnasium s.r.o. České Budějovice:

Kosobud Martin, Vlček Adam, Wágner Adam, Vaith Jakub, Lenk Michal

Fotogalerie zde