Dej soupeři X.O.!

Utnarezubatrap se dostali až na vrchol na Gymnáziu Mozartova

První letošní pardubický turnaj na gymnáziu Mozartova je za námi! Do čela se probojoval tým utnarezubatrap z domácího gymnázia a postupuje do krajského kola.

Pátek 9. 11. 2018, den, na který všichni čekali. Už během vysvětlování pravidel turnaje bylo znát nadšení a zároveň značná nervozita všech zúčastněných. Po vysvětlení pravidel se mohlo jít na věc! Na místo se bohužel nedostavily 3 týmy, alespoň se tak zvýšila šance na postup pro ostatní družstva.

Po zahájení se všichni soutěžící chopili linerů a začali uskutečňovat svou válečnou strategii, jak zvítězit v této velkolepé bitvě. Bylo patrné, že skupinky soutěžících berou tuto událost vážně a bojují až do krve. Není lehké projít tak jemným sítem. 

V polovině turnaje jsme se museli rozloučit s nepostupujícími týmy. Všichni bojovali statečně, ale do závěrečného pavouka mohlo postoupit jen osm nejlepších. Těmi byli- prváci, třeťáci, Rebelové 9, Bezzubky, EDUCA’S, utnarezubatrap, Gymo1A a Šerminátoři.

Do finálového souboje po dlouhé bitvě nakonec postoupili Rebelové 9 a utnarezubatrap. O třetí místo soutěžily Šerminátoři a prváci.

Tým utnarezubatrap dokázal všem vytřít zrak a stal se absolutním vítězem pátečního turnaje na Gymnáziu Mozartova v Pardubicích!

 

Všem zúčastněným týmům děkujeme a postupujícím týmům gratulujeme k postupu do krajského finále.

 

Pořadí:

1. místo: utnarezubatrap (Gymnázium, Pardubice, Mozartova): Tomáš Vodnářka, Jan Netolický, David Ryba, Matěj Klíma, Petr Kubant

2. místo: Rebelové 9 (ZŠ Přelouč): Simona Chybová, Pavel Tatíček, David Tichý, Barbora Jirásková, Adéla Štěrbová

3. místo: Šerminátoři (Gymnázium, Pardubice, Mozartova): Pavel Hron, Martin Špás, Filip Licek, David Hájek, Lukáš Novotný

Roman Švéda a Jan Malíř