Že dáš 5 v řadě? My zvládneme 10!

Křížky v Táboře po roce opět udeřily

Dne 14.11. 2017 se v Táboře na Střední škole spojů a informatiky odehrálo oblastní kolo v pIšQworkách pro rok 2017.

Dnešní turnaj byl opravdu pestrobarevný. Tu výjimku způsobili studenti ze SZŠ Tábor, kteří podpořili název svého týmu a reprezentaci školy odpovídajícím kostýmem. Doslova na poslední chvíli se rozhodla pořadatelská škola taktéž zúčastnit a dala dohromady jeden tým. Dohromady se proti sobě utkalo 8 týmů.


Hrálo se tudíž ve dvou skupinách, kde razantně drtili domácí WC3 a PišQermacht ostatní týmy. Dnešní turnaj nebyl jenom mužskou záležitostí a kolikrát chlapci svalovali jejich prohry na dívky, které je odzbrojovali svým šarmem. Hra utíkala jako po másle a už o půl 11 se začínalo hrát play-off. Ve čtvrtfinále se až do posledních chvíl čekalo, zda se o postup bude rozhodovat duelem nebo bude jasný postup. Byl to napínavý boj, který až ke konci limitu 15ti minut byl rozhodnut. COPKA team šel dál a probojoval se nakonec až na 2. místo i přes to, že ve skupině nepředvedl úplně nejlepší výkon. 


Ve čtvrtfinále se potkali drtiči skupin a bojovali hrdě až do posledních sil. Jejich zápas skončil remízou, a tak přišlo na duel mezi kapitány, který rozhodl. WC 3 si obhájila trojku v názvu. No a kdo nám to celé vlastně vyhrál? Kdo nám to tu celou dobu tak proplouval? Tým, který hrdě nastoupil ve 4, s tím, že to zkusí si nakonec vybojoval 1.místo! Yonjuumoku alias 40 kamenů, nejmladší účastníci dnešního turnaje.

1. místo: Yonjuumoku (Gymnázium Pierra de Coubertina) ve složení Jan Rybín, Marian Ray, Kateřina Staňková, Jakub Mikula.
2. místo: COPKA team ( VOŠ, SŠ a Centrum odborné přípravy) ve složení David Kratochvíl, Tomáš Duchoň, Vít Hřídel, Matěj Brabec, Matěj Janák.
3. místo: WC 3 ( SŠ spojů a informatiky) ve složení Martin Novák, Vlastislav Svatek, Petr Ryant, Kryštof Kubovský, Marek Filip.

Fotogalerie

Fotogalerie na Facebooku